Strona główna
Zakończenie roku szkolnego klas I-III 👨🏫
Dnia 26 czerwca 2026 r. to data w kalendarzu miła wszystkim dzieciom!
Tego dnia uczniowie klas 1,2,3 uroczyście zakończyli pracowity czas nauki w szkole. Zwieńczeniem ich wysiłku były otrzymane świadectwa z wynikami edukacyjnymi. Niektórzy otrzymali nagrody książkowe za wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.
Rodzice także otrzymali podziękowania za owocną współpracę ze szkołą.
Uczniowie klasy III pożegnali wszystkich wesołymi fraszkami oraz tańcami. 👧 👦
Oficjalnie zamykamy podręczniki i zeszyty! 💞
Nasze szkolne korytarze nareszcie mogą odpocząć od tupotu małych nóżek i setek pytań.
Wszystkim naszym najmłodszym uczniom gratulujemy:
- wygranej walki z niesfornymi literkami,
- oswojenia tabliczki mnożenia,
- przetrwania bez smartfonów przez całe 45 minut lekcji!
- smakowitych kanapek jedzonych na przerwach.
Życzymy Wam
Podsumowanie projektu językowego „Yes, I do!” – dwa lata pełne pasji i sukcesów
📢 Dwuletni projekt edukacyjny „Yes, I do!” 2024-2026 dobiegł końca. Inicjatywa skierowana do uczniów klas 1-8 przyniosła mnóstwo radości, przełamała bariery komunikacyjne i otworzyła nas na świat.
Dwa lata intensywnej pracy, setki godzin kreatywnej nauki i niezliczone sukcesy. Z dumą podsumowujemy dwuletni projekt edukacyjny z języka angielskiego, który był realizowany we wszystkich klasach. Naszym głównym celem było nie tylko poszerzenie zasobu słownictwa, ale przede wszystkim przełamanie barier w mówieniu i pokazanie, że nauka języka może być wspaniałą przygodą.🌎
Lekcja ze smakiem: klasy 4-6 odkrywają sekrety idealnej pizzy 🍕
📢 24 czerwca uczniowie klas 4, 5 i 6 wzięli udział w wycieczce do miejscowości Niemce na warsztaty „Pizza dla Szkół”. Wszyscy uczestnicy wyruszyli rano autobusem spod szkoły, pełni dobrego humoru i ciekawi czekających na nich atrakcji. 🤗
Po przyjeździe na miejsce uczniowie zostali zapoznani z zasadami higieny i dokładnie umyli ręce. Następnie każdy miał okazję wcielić się w rolę pizzermana i samodzielnie przygotować własną pizzę. Uczniowie z zaangażowaniem wyrabiali ciasto, dobierali ulubione składniki i tworzyli swoje wyjątkowe kompozycje. 🧑🍳🍕
Po zakończeniu pracy nadszedł najbardziej wyczekiwany moment – degustacja własnoręcznie przygotowanych pizz. Wszystkie wypieki wyglądały bardzo apetycznie i smakowały wyśmienicie. 👍
Podczas warsztatów odbył się również konkurs, w którym nagrodą był voucher na pizzę. Rywalizacja wzbudziła wiele emocji, a ostatecznie z
Zapisy na świetlicę w r.szk. 2026/2027 🫵

Szanowni Rodzice.
📢 Informujemy, że rozpoczyna się rekrutacja dzieci do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2026/2027.
Karta złoszenia dostępna jest poniżej oraz w sekretariacie szkoły.
Wypełnione wnioski należy składać w sekretariacie szkoły do dnia 25 czerwca 2026 r.
Zapraszamy do kontaktu z sekretariatem w godzinach 7.30 - 15.00.
Gość z USA w klasie drugiej. 🛫 🗽
📢W naszej klasie drugiej mieliśmy wyjątkowego gościa! Odwiedziła nas Celina – siostra Adama, która na co dzień mieszka i uczy się w Stanach Zjednoczonych. 👧 W amerykańskich szkołach wakacje rozpoczęły się już wcześniej, więc Celina postanowiła wykorzystać wolny czas, aby zobaczyć, jak wygląda nauka w polskiej szkole, znanej jej dotąd jedynie z opowieści. 👀
Uczniowie bardzo serdecznie przyjęli gościa. Z dużym zainteresowaniem słuchali o amerykańskiej szkole, lekcjach, zwyczajach i codziennym życiu uczniów za oceanem. Nie zabrakło także zabaw integracyjnych i wspólnych aktywności, dzięki którym wszyscy mogli lepiej się poznać. 🥰
Celina bardzo dobrze mówi po polsku, dlatego chętnie i aktywnie uczestniczyła w zajęciach. Brała udział w lekcjach edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego, próbując swoich sił w rozwiązywaniu zadań i wykonywaniu różnych ćwiczeń
Wycieczka do Osady Indiańskiej 👣
📢 Dnia 16 czerwca 2026 r. najmłodsi uczniowie wybrali się do Osady Indiańskiej w Jedlance. W tym pięknym miejscu, położonym w sercu Lubelszczyzny, w pobliżu Poleskiego Parku Narodowego czekało na nich wiele atrakcji. 🤗
Zaklinanie pogody udało się i ku radości wszystkich, nie padało!
⛈️ 🌦️ 🌥️ ⛅ 🌤️ 🌞
👀Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, podczas których poznały tradycje i kulturę rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. 🪶⛺
Była ciekawa gra terenowa w pobliskim lesie, tworzenie indiańskiej opaski, krzesanie ognia, strzelanie z łuku do celu. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie 🏰🏰c cieszyły się ogromnym powodzeniem, gdy po zjedzeniu kiełbasek z grilla wszystkim przybyło energii. 🙋♀️ 🙋
To był dzień pełen zabaw i radości. 👦 💓 👧
Zapraszamy do fotogalerii 📷