Strona główna

      • Od bieżącego roku szkolnego uczniowie przedszkola oraz klas I-III uczęszczają do nowego budynku szkoły.
      • 06 stycznia 2023r w Kościele Parafialnym w Nasutowie uczniowie naszej szkoły wystawili Jasełka
      • Dzień Mamy i Taty
      • Eko Tydzień
      • Uroczystość Upamiętnienia Odzyskania Niepodległości przez Polskę
      • Dzień Edukacji Narodowej
          • Zakończenie roku szkolnego klas I-III 👨‍🏫

            Dnia 26 czerwca 2026 r. to data w kalendarzu miła wszystkim dzieciom!
            Tego dnia uczniowie klas 1,2,3 uroczyście zakończyli pracowity czas nauki w szkole. Zwieńczeniem ich wysiłku były otrzymane świadectwa z wynikami edukacyjnymi. Niektórzy otrzymali nagrody książkowe za wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie.
            Rodzice także otrzymali podziękowania za owocną współpracę ze szkołą.
            Uczniowie klasy III pożegnali wszystkich wesołymi fraszkami oraz tańcami. 👧 👦
            Oficjalnie zamykamy podręczniki i zeszyty! 💞

            Nasze szkolne korytarze nareszcie mogą odpocząć od tupotu małych nóżek i setek pytań.
            Wszystkim naszym najmłodszym uczniom gratulujemy:
            - wygranej walki z niesfornymi literkami,
            - oswojenia tabliczki mnożenia,
            - przetrwania bez smartfonów przez całe 45 minut lekcji!
            - smakowitych kanapek jedzonych na przerwach.
            Życzymy Wam

          • Lekcja ze smakiem: klasy 4-6 odkrywają sekrety idealnej pizzy 🍕

            📢 24 czerwca uczniowie klas 4, 5 i 6 wzięli udział w wycieczce do miejscowości Niemce na warsztaty „Pizza dla Szkół”. Wszyscy uczestnicy wyruszyli rano autobusem spod szkoły, pełni dobrego humoru i ciekawi czekających na nich atrakcji. 🤗
            Po przyjeździe na miejsce uczniowie zostali zapoznani z zasadami higieny i dokładnie umyli ręce. Następnie każdy miał okazję wcielić się w rolę pizzermana i samodzielnie przygotować własną pizzę. Uczniowie z zaangażowaniem wyrabiali ciasto, dobierali ulubione składniki i tworzyli swoje wyjątkowe kompozycje. 🧑‍🍳🍕
            Po zakończeniu pracy nadszedł najbardziej wyczekiwany moment – degustacja własnoręcznie przygotowanych pizz. Wszystkie wypieki wyglądały bardzo apetycznie i smakowały wyśmienicie. 👍
            Podczas warsztatów odbył się również konkurs, w którym nagrodą był voucher na pizzę. Rywalizacja wzbudziła wiele emocji, a ostatecznie z

          • Gość z USA w klasie drugiej. 🛫 🗽

            📢W naszej klasie drugiej mieliśmy wyjątkowego gościa! Odwiedziła nas Celina – siostra Adama, która na co dzień mieszka i uczy się w Stanach Zjednoczonych. 👧 W amerykańskich szkołach wakacje rozpoczęły się już wcześniej, więc Celina postanowiła wykorzystać wolny czas, aby zobaczyć, jak wygląda nauka w polskiej szkole, znanej jej dotąd jedynie z opowieści. 👀
            Uczniowie bardzo serdecznie przyjęli gościa. Z dużym zainteresowaniem słuchali o amerykańskiej szkole, lekcjach, zwyczajach i codziennym życiu uczniów za oceanem. Nie zabrakło także zabaw integracyjnych i wspólnych aktywności, dzięki którym wszyscy mogli lepiej się poznać. 🥰

            Celina bardzo dobrze mówi po polsku, dlatego chętnie i aktywnie uczestniczyła w zajęciach. Brała udział w lekcjach edukacji wczesnoszkolnej oraz języka angielskiego, próbując swoich sił w rozwiązywaniu zadań i wykonywaniu różnych ćwiczeń

          • Wycieczka do Osady Indiańskiej 👣

            📢 Dnia 16 czerwca 2026 r. najmłodsi uczniowie wybrali się do Osady Indiańskiej w Jedlance. W tym pięknym miejscu, położonym w sercu Lubelszczyzny, w pobliżu Poleskiego Parku Narodowego czekało na nich wiele atrakcji. 🤗
            Zaklinanie pogody udało się i ku radości wszystkich, nie padało!
            ⛈️ 🌦️ 🌥️ ⛅ 🌤️ 🌞
            👀Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, podczas których poznały tradycje i kulturę rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. 🪶⛺
            Była ciekawa gra terenowa w pobliskim lesie, tworzenie indiańskiej opaski, krzesanie ognia, strzelanie z łuku do celu. Dmuchane zamki i zjeżdżalnie 🏰🏰c cieszyły się ogromnym powodzeniem, gdy po zjedzeniu kiełbasek z grilla wszystkim przybyło energii. 🙋‍♀️ 🙋
            To był dzień pełen zabaw i radości. 👦 💓 👧
            Zapraszamy do fotogalerii 📷

    • Partnerzy

      • {#1508} 1
      • {#1508} 2
      • {#1508} 3
      • Sieciaki
      • Nie zagub dziecka w sieci
      • Dziecko w sieci
      • NASK
      • {#1508} 4
    • Logowanie

    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Niedziela 28.06.2026
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Projekt "Podziel się talentem"

    • Galeria zdjęć

      • brak danych